אחד משלנו

חדשות ומבצעים:  אנו שמחים וגאים להעלות את אתר "אחד משלנו" לאוויר. בקרוב נפרסם מבצעים חדשים. שווה להתעדכן!

* שם מלא

* טלפון

* דואר אלקטרוני

* תיאור נושא הפניה

פינת חי ניידת

 

בשנים האחרונות התבהרה תרומתם הגדולה של בעלי -החיים לבני האדם.

 

בעקבות הבנה זו, התפתח מאד תחום הטיפול באמצעות בעלי –חיים, תחום שכולל בתוכו חוגים ופעילויות אשר מזמנים מפגשים בין בני-אדם לבעלי-חיים. מפגשים מעין אלה מובילים לתהליכים רגשיים פסיכו-תרפוייטים, ומטרתם היא להגיע אל אנשים ולהוליך אותם לקראת ביטוי רגשי ותובנות שישנו וישפרו את איכות חייהם.

 

פינת החי הניידת נבנתה לאחר למידה רבה וניסיון ומתוך אמונה כי קרבה לבעל חיים, טיפול בו ויצירת קשר עימו מסייעים למגוון אוכלוסיות הסובלות מהפרעות רגשיות והתנהגותיות, קשיים מוטוריים, לקויות למידה ותקשורת ואף לקויות נפשיות. העבודה עם בעלי החיים והמגע עימם תורמים ליצירת קשר רגשי בעזרת תחושת של קרבה ואינטימיות ואף לרגיעה פיזית. כשאדם מטפל בבעל חיים, דואג להאכלה שלו, לניקיונו, למשחק המשותף , נוצרת אצלו תחושת הצלחה, מסוגלות, בטחון עצמי וקבלת אחריות. כשהעבודה מתבצעת בקבוצה, הקשר עם בעלי החיים מזמן הזדמנויות לשיחה וליצירת קשרים חברתיים ומיומנויות חברתיות.

 

החוגים של אילוף הכלבים, בשילוב פינת החי הניידת, מתאימים לילדים, לקשישים ולאנשים בעלי צרכים מיוחדים. בחוג הם יתנסו בטיפול בבעלי החיים, בקבלת אחריות עליהם ובאילוף כלבים בעזרת מגוון רב של מכשולים מיוחדים. על מנת לחזק את הקשרים החברתיים ואת האחריות האישית, כולל החוג יציאה לשטח, קומזיצים משותפים, פיקניקים ועוד, שבהם כל משתתף לוקח אחריות על עשייה וסיוע לקבוצה.

 

לטיפול רגשי באופן אישי, קיימת אפשרות לטיפול פרטני אשר ניתן על-ידי מטפלת מוסמכת לעבודה בעזרת בעלי – חיים, עימה אני עובד בשיתוף פעולה. שיטה זו הוכיחה את עצמה ונמצאה יעילה ומוצלחת מאד בטיפול במגוון בעיות רגשיות ולקויות.

 

פינת החי הניידת מתאימה גם למסיבות יום הולדת ולהפעלות באירועים שונים.

 

הפינה כוללת ארנבות, שרקנים, אוגרים, תוכים ובעלי חיים נוספים.

 

ניתן להכנס לפייסבוק להתרשם מתמונות.

 

לפרטים נוספים והזמנות: גיא - 054-6670802

האתר נבנה ע"י Sunny Day סטודיו לעיצוב ולבניית אתרים